Kurumsal
Kurumsal

İstanbul Evde Fizik Tedavi Türkiye’de en iyi fizik tedavi hizmetini verme ve altın standartlarda hasta - fizyoterapist portföyü oluşturma hedefiyle 2017 yılında kuruldu. İlk yıllında yalnızca İstanbul il sınırları içinde hizmet veren kurumumuz 2019 yılında ise ‘’en iyi fizik tedavi’’ mottosunu Türkiye’nin farklı illerinde ihtiyacı olan her hastaya ulaştırmak adına hizmet vermeye başladı.Kurucu ekipte bir nörolog ve 2 fizyoterapistin bulunduğu yönetim kurulunda birlikte çalışılacak kişilere yeterlilik açısından çok sıkı testler uygulanmaktadır. Bu da iyi fizyoterapist-iyi hizmet döngüsünü kaçınılmaz hale getirmektedir. İstanbul fizik tedavi bünyesinde düzenlediği kurs ve eğitimlerle personellerini güncel bilgilerle donanımlı hale getirerek evde fizik tedavi alanında lider kuruluş olma hedefine hızlı ilerlemektedir.Hasta için yapabileceklerinin tamamını düşünen ve uygulayan, hastayı araştırmaktan, bilgi paylaşmaktan asla sıkılmayan, her hastanın yüzünün gülerek, bize ödediği ücretin hakkını verdiğimizi düşünerek taburcu olmasını amaçlayan bir ilkeyle devam ettikİlk hastamızı nasıl hevesle aldıysak her gün bu hevesinden hiçbir şey kaybetmeyip aksine yükselten ekibimizle aşkla ve şevkle çalışmalarımızı sürdürmekteyizmNormal fizik tedavi anlayışının yanında manuel terapi, kayropraksi ve osteopati gibi yaklaşımlarını gerektiğinde kullanan uzman ve yetkin kadrosuyla fark yaratan ekibimizin gelecekteki en büyük hedefi güncel tedavi yaklaşımlarını Türkiye’ye tanıtan öncü kuruluş olmaktır. Kısa süre içerisinde farkını ortaya koyan kurumumuz on binlerce güler yüzlü hastaya, onlarca uzman fizyoterapiste ve birçok lokal iş birliklerine ulaşmıştır. Farklı bir fizik tedavi anlayışıyla tanışın Osteopat Fizyoterapistlerle Osteopati Sertifikalı Fizyoterapistlerle Manuel Terapi Diyetisyenlerimizden Online Beslenme Programı Psikologlarımızdan Psikolojik Destek 

Profesyonel ve Güler Yüzlü Ekibimiz Uzman ve Deneyimli kadromuzla, ilk günkü hevesle en iyi evde fizik tedavi hizmeti için buradayız.

Evinize gelip ücretsiz muayene ediyoruzHer hasta için özel ve detaylı muayene hizmeti.Deneyimli ekibimiz talep ettiğiniz randevu tarihi doğrultusunda evinize gelerek muayenenizi gerçekleştirmektedir. Vücut kitle indeksiniz, duruş ve kas yapınızı da değerlendirilerek sizin için en ideal tedavi planını belirleriz.Özellikle hastanın hareket kabiliyetinin kısıtlı olduğu durumlarda, evinizin konforu ve hijyeninde teşhis yapılması hem tedavilerinize vakit kaybetmeden başlayabilmenize hem de en yüksek verimi alabilmenize imkan tanımaktadır.Pek çok rahatsızlığın iyileşme sürecinde en önemli adımı olan fizik tedavi, yalnızca alanında uzman sertifikalı fizyoterapistler tarafından yapılmalıdır. Yapılan araştırmalara göre hastaların %42’si bu konuda bilgi sahibi iken %37’si tüm sağlık personellerinin yapabileceğini düşünmekte.

ÜCRETSİZ İLK DEĞERLENDİRME İÇİN İSTANBUL EVDE FİZİK TEDAVİ'Yİ ARAYIN İSTANBUL EVDE FİZİK TEDAVİ EVİNİZE GELSİN

Evde Fizik Tedavi hizmeti almak istiyorsanız. Firmamızı arayın. Randevu alın. Fizyoterapistipimiz evinize gelip, ilk değerlendirmeyi yapsın. Bu hizmetimiz tamamıyla ücretsiz..

WhatsApp Destek